Nyt alkaa päivät tältä vuodelta olemaan vähissä, joten tahdon jo tässä vaiheessa kiittää kaikkia blogin seuraajia! On ollut aivan huikea vuosi! Palaan vielä tarkemmin tämän vuoden huippu hetkiin ja ulkoilumääriin heti joulun jälkeen.
Tahdon toivottaa kaikille oikein hyvää ja rauhallista joulua! Nyt on aika relata ja nauttia läheisten seurasta ja joulupöydän herkuista!
Tässä vielä pikainen katsaus viime viikkojen tapahtumiin:
7.12.2017 – Tasaisen lenkit saattaa joskus käydä vähän tylsiksi..10.12.2017 – Hybridihölkkä Sipoon maalaismaisemissa. Hybridihölkkä = juoksin asfaltilla, hiekkateillä ja poluilla. Kenkinä Salomon Sense Pro Max12.12.2017 – Oksanen lähti haastamaan lumimyrskyä. Puut rätisi ja hanki rutisi!13.12.2017 – 10 km mattotreeni Liikuntakeskus Vidassa20.12.2017 – Keravanjoen varrella.
22.12.2017 – Aamun upea valo
Instagramin yhdeksän suosituinta. Kiitos sydämistä!
Paluuviite: Näitä minä luen – retkeily- ja vuoriaiheisia blogivinkkejä – Pipo silmillä